GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vases and covers 9535431

nr 953 5431

VASES AND COVERS

1 par, kristall, 1800-tal, höjd: 28 ca, nagg, spricka/ sprickor.

1 par, kristall, 1800-tal, höjd: 28 ca

Condition: nagg, spricka/ sprickor

800

SEK 1300

Monday April 6 2015
at 19:48:34

Halvkristall